Starší dorost vyhrál ve Veselí překvapivým výsledkem

Sokol Nové Veselí- HC ZUBŘÍ 20: 33 ( 11: 17)

Překvapivě vysokého vítězství dosáhli naši hráči na palubovce TCM v Novém Veselí. Vstup do utkání se nám vydařil, když během pěti úvodních minut jsme si vypracovali tříbrankové vedení ( 4: 1). Po time-outu domácího trenéra se však skore zápasu vyrovnalo. Měli jsme sice  herní převahu, ale množství těžkých střel nám pochytal výborný brankář domácích. Do nadějného vedení o 6 branek jsme se dostali až v závěrečné desetiminutovce 1.poločasu, kdy po sérii úspěšných zákroků Tomáše Chmely jsme proměnili několik rychlých útoků.
Na výborný závěr 1. části hry jsme ale v začátku 2.poločasu nenavázali. Jelikož jsme neproměnili 4 vyložené šance po sobě, soupeř využil našeho střeleckého výpadku ke snížení na stav 15: 17. Po našem oddechovém čase se však naše hra zpřesnila, začali jsme opět hrát koncentrovaně a Sokol po všech stránkách přehrávat. V posledních 10-ti minutách utkání se objevili na hřišti všichni hráči kádru a zápas dovedli k jasnému vítězství.
Celý kolektiv je opět nutno pochválit nejen za bojovnost , ale i za předvedenou hru.