Máme za sebou neskutečný hrací víkend!

Velkého úspěchu dosáhla všechna naše družstva, která hrají celostátní ligy.

Po posledním hracím víkendu se nám totiž povedl velký majstrštyk a pohled na tabulky od extraligy po 1.ligu mladšího dorostu je dokonalý.

Všechna družstva vedou své soutěže.

Muži po vynikajícím výkonu, kdy doma porazili Plzeň, přeskočili právě svého soupeře na prvním místě Strabag rail extraligy.

12 Maloměřice Brno 12 0 0 12 250:376 0

Starší dorost zvládl své utkání proti Novému Veselí s přehledem a po domácí výhře nad Duklou Praha (hráno 24.11.2019) si kluci upevnili první místo v tabulce.

Sokol Nové Veselí- HC ZUBŘÍ 20: 33 ( 11: 17)

Překvapivě vysokého vítězství dosáhli naši hráči na palubovce TCM v Novém Veselí. Vstup do utkání se nám vydařil, když během pěti úvodních minut jsme si vypracovali tříbrankové vedení ( 4: 1). Po time-outu domácího trenéra se však skore zápasu vyrovnalo. Měli jsme sice  herní převahu, ale množství těžkých střel nám pochytal výborný brankář domácích. Do nadějného vedení o 6 branek jsme se dostali až v závěrečné desetiminutovce 1.poločasu, kdy po sérii úspěšných zákroků Tomáše Chmely jsme proměnili několik rychlých útoků.
Na výborný závěr 1. části hry jsme ale v začátku 2.poločasu nenavázali. Jelikož jsme neproměnili 4 vyložené šance po sobě, soupeř využil našeho střeleckého výpadku ke snížení na stav 15: 17. Po našem oddechovém čase se však naše hra zpřesnila, začali jsme opět hrát koncentrovaně a Sokol po všech stránkách přehrávat. V posledních 10-ti minutách utkání se objevili na hřišti všichni hráči kádru a zápas dovedli k jasnému vítězství.
Celý kolektiv je opět nutno pochválit nejen za bojovnost , ale i za předvedenou hru.

Sestava a střelci branek:
Chmela Tomáš, Čepica Karel- Matějovič Nick 2, Dobeš Josef 2, Jirák Ivan 2, Mořkovský Lukáš 5, Zsoldos Adam 1, Možíš Bohumil 1, Kramoliš Lukáš , Svoboda Vojtěch 2, Fiala Štěpán 3, , Bajer Pavel 2, Souček Štěpán, Havran Matěj 4, Palát Dušan 8, Mazurek David 1.

12 Kopřivnice 10 1 0 9 206 : 292 2

Mladší dorost měl před sebou nejtěžší úkol. Před zápasem měli se soupeřem z Veselí stejnou porci bodů. Jednalo se tedy o přímý souboj o průběžné vedení v soutěži. Podařilo se.

V dalším soutěžním utkání jsme v neděli zajížděli k druhému týmu tabulky. Domácí začali velmi aktivně, důraznou hrou spojek se ujali mírného vedení. Poté se nám podařilo zpřesnit střelbu, zrychlit hru a šestigólovou šňůrou vybudovat čtyřbrankový náskok v náš prospěch. Tím se kluci uklidnili a po celý první poločas drželi odstup o dva až tři góly. Podařil se rovněž vstup do druhé půle, ve 38.minutě jsme odskočili na šest branek. Po dalším oddechovém času domácích se na obrazu hry nic nezměnilo, dobře fungovala naše obranná fáze a na případný gól Veselanů jsme vždy našli odpověď. Krátká komplikace nastala až pět minut před koncem, kdy jsme v početním oslabení udělali několik technických chyb a soupeř snížil na dvě branky.  Samotný závěr však byl opět v naší režii a čtyřmi góly v řadě jsme vcelku bezpečně dovedli utkání do vítězného konce. Střelecky družstvo držela zejména trojice A.Miroš, V.Haderka a P.Mancl. V obraně výborně pracovali F.Šišák, K.Uhriňák a A.Hill, důležité zákroky předvedli brankáři T.Rybiář a T.Dvorský. Pochvalu si však zaslouží opět celé družstvo za bojovnost, přístup a zvládnutí těžkého zápasu.

Nové Veselí – HC Zubří 23:29 (12:15)

Sestava a branky: Rybiář T., Dvorský T. – Uhriňák K. 3, Přerovský A., Mancl P. 7, Miroš A. 7, Hill A. 1, Šišák F., Kyryljuk T., Pšenica M., Semerád E. 1, Haderka V. 9, Krupa O., Janošek Š. 1