Starší dorost svůj první domácí zápas jarní sezóny zvládnul

Kluci do prvního zápasu v jarní části vstoupili s chutí vybojovat „povinné“ vítězství. Během úvodních pěti minut se dostali do rychlého vedení (4:0) a vše vypadalo dobře. Obranná činnost spolu s brankářem Krupou byla výborná, do toho se přidal přechod do rychlého útoků. Co bylo ale naší achillovou patou bylo zakončení. Mnohokrát jsme ztroskotali na hostujícím brankáři a nebo jsme brankovou konstrukci ani netrefili. Tím se Ostrava vždy dotáhla na rozdíl dvou až tří branek. V závěru poločasu se nám povedla poslední pětiminutovka a do šaten jsme šli se slušným vedením, kde jsme si o našem problému popovídali. Druhý poločas už byl zcela v naší režii a nedovolili jsme soupeři už do zápasu nijak zasáhnout. Kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru. Teď nás čekají dvě volná kola, protože část dorostu odjede reprezentovat naší republiku do Francie na mistrovství světa středních škol. Takže další zápas odehrajeme až 2.4. ve Frýdku – Místku.

HC Zubří – Sokol Ostrava 38:22 (17:12)

Sestava a branky: Krupa, Číž O. – Cáb 3, Nesvadba 5, Lefan, Padalík 7, Tejzr 2, Hacura, Číž R. 5, Vavrys 3, Mizera 4, Koleček 1, Polášek 1, Janíček 7. Trenéři: Kořínek, Malina, Mičola.