Starší dorost podlehl Dukle a skončil bronzový!

V posledním utkání letošního ročníku 1.ligy staršího dorostu chtěli naši hráči dokázat, že zlepšení v jarní části soutěže nebylo náhodné. Bohužel na nejlepší tým soutěže jsme letos nestačili. Je sice pravda, že celé družstvo bojovalo o každý míč, snažilo se, ale soupeř byl tentokrát lepší. V obraně jsme nedokázali především uhlídat nadějného střelce Jonáše Patzelta a Jakuba Kružberského na křídle..Navíc naše útočné akce trpěly neúčastí Dušana Paláta ( nemoc) a rovněž s proměňováním i nejvyloženějších šancí měli naši hráči především v 1.poločase velké problémy (mimo jiné i tři 7 m hody !!). V úvodu  2.poločasu  Dukla zvýšila náskok dokonce až na 7 branek, ale naše družstvo se ohromnou vůlí pokusilo o zvrácení nepříznivého skore. Minutu před koncem jsme dokázali snížit na 2 branky , dokonce získali i míč, o který jsme však vzápětí riskantní přihrávkou do rychlého útoku přišli.

HC Robe Zubří- Dukla Praha 24: 27 (9: 14)

I když jsme prohráli, je nutno oslabené družstvo pochválit, že i  za velmi nepříznivého stavu bojovalo a bylo Dukle důstojným soupeřem.
 
Sestava a střelci branek:
Mizera Šimon, Chmela Tomáš – Kramoliš Lukáš 1, Bajer Pavel, Istvánech Dominik 4, Souček Štěpán 2, Svoboda Vojtěch 1, Dobeš Josef 4, Fiala Štěpán 2, Kavka Petr, Novák Filip, Miroš Adam, Mořkovský Lukáš 1, Mizera Bohdan 9.,
 
 
banner2

You may also like...