Starší dorost po velké bitvě podlehl Dukle!

Dukla Praha – HC Zubří 29:26 (14:16)

Po domácí porážce s Karvinou jsme chtěli zabojovat o důležité dva body na Dukle. Vstup do utkání jsme měli parádní. Dostali jsme se do vedení a dokonce si vytvořili mírný náskok 3 – 4 gólů. Ten jsme si udržovali celý první poločas. Do druhého poločasu jsme vstoupili taky dobře, ale okolo 40. – 45. minuty jsme udělali pár technických chyb a Duklu jsme pustili zpět do zápasu, kdy se taky dostala poprvé do vedení. Posledních 10 minut se nám trochu nedařilo střelecky a Dukla i se štěstím zápas zvládla dovést do vítězného konce. Nicméně je potřeba pochválit celý hráčský kádr, který plnil taktické pokyny a za neuvěřitelné nasazení a odhodlání se bít o dva body. Po porážce bylo velké zklamání, ale každý mohl odejít z palubovky se zdviženou hlavou.

Sestava a branky: Krupa, Číž O. – Cáb T. 2, Nesvadba 11, Číž R. 3, Padalík 1, Tejzr 2, Koleček 0, Polášek 0, Hybner 0, Kulišťák 4, Cáb J. 0, Janíček 3.

Trenéři: Kořínek, Malina.