Starší dorost nezvládl zápas s Veselím!

V důležitém utkání proti silnému družstvu z Nového Veselí nevyšel našim hráčům vstup do zápasu. Stejně jako v předcházejících kláních jsme nedokázali proměňovat ani nejvyloženější šance. Navíc nám nefungovala celý 1.poločas ani obrana proti nejlepšímu hráči soupeře Flajšarovi, který společně s pivotem jednoduše přehrával naše obránce. Jen díky vynikajícímu výkonu brankáře Šimona Mizery nebyl náskok soupeře ještě výraznější..
Do 2.poločasu však naši hráči vstoupili s odhodláním zvrátit nepříznivý výsledek. Bojovali o každý míč, začal se nám dařit i přechod do rychlého útoku, v útočné fázi jsme začali hrát trpělivěji a postupně snižovali náskok soupeře až na rozdíl 2 branek (17:19, 21:23). Bohužel v klíčových situacích se opět ukázalo, že s výjimkou Štěpána Součka nemá zatím náš kolektiv další osobnost, která by kritické okamžiky zápasu zvládla. Závěr utkání tak opět ovládli hostující hráči a zaslouženě zvítězili. Přesto je nutno naše družstvo za bojovnost a výkon v 2.poločase pochválit.
 
HC Robe Zubří- Sokol Nové Veselí 22: 27 (9: 15)
 
Sestava a střelci branek :
Mizera Šimon, Douda Vojtěch – Dobeš Josef 3, Novák Filip, Cáb Jakub 1, Istvánech Dominik 3, Souček Štěpán 5, Palát Dušan, Mořkovsky Lukáš, Havran Matěj 5,Matejovič Nick 2, Fiala Štěpán, Kramoliš Lukáš, Mazurek David 3. 
banner2

You may also like...