Starší žáci A o víkendu úspěšní

O víkendu se naši starší žáci A představili na domácí palubovce v rámci druhého kola. Za soupeře jim byla družstva z Polanky nad Odrou a z Centrum Haná.

HC Zubří – SKH Polanka nad Odrou 27:13

Po celou dobu utkání jsme si drželi vysoké herní tempo jak v obranné tak i v útočné fázi, které na konci utkání znamenalo 14 brankový rozdíl.

Sestava a branky:

Ondruch Štěpán 1, Masařík Radek 7, Sosnowski Marek 5, Bednárik Roman 1, Houžva Jakub, Karafiát Denis 3, Bayer René 1, Randus Josef 2, Vičan Jakub 3, Klich DanielSkýpala Matěj 6, Gašpar David 3/1, Rada Jonáš 1

HC Zubří – TJ Sokol Centrum Haná 30:21

Do druhého utkání naši hráči vstoupili opět výborně a od prvních minut udávali tempo utkání. Již v prvním poločasu si naši hráči vytvořili 10 brankový náskok, který ve druhém poločasu udržovali.

Sestava a branky:

Ondruch Štěpán 3/1, Masařík Radek 7, Sosnowski Marek, Bednárik Roman, Houžva Jakub, Karafiát Denis 1, Bayer René 3, Randus Josef 2, Vičan Jakub 3, Klich DanielSkýpala Matěj 7, Gašpar David 1, Rada Jonáš 2

Tabulka po 2. kolech:

1. TJ Sokol Ostrava