Mladší dorost „B“ zvládl dramatické utkání proti Litovli

V rámci 3. kola druhé dorostenecké ligy nás čekal soupeř z Litovle. Začátek utkání byl hodně o bojovnosti. Chtěli jsme hlavně dobře bránit a o to se opřít. Bohužel jsme selhávali v zakončení. První naše branka zápasu padla až v šesté minutě. V 13. minutě utkání už bylo skóre 7:0 a vypadalo to, že utkání zvládneme. V poločasové přestávce jsme měli náskok pěti branek. V druhém poločasu ale přišlo moc neproměňování šancí, nedávali jsme vyložené šance. Soupeř v posledních pěti minutách zápasu se dotáhl na jedinou branku. Kluci vyloženě ubojovali poslední minuty a zápas jsme se štěstím zvládli. Za což jim patří velká pochvala! Teď máme týden čas na to se zlepšit v útočné činnosti. V neděli 10.10. 2021 odehrajeme derby proti Vsetínu.

Sestava a branky: Hrachovec P., Poláček, Polehňák, Hrachovec K. 5, Hasalík 1, Románek 1, Troják, Krpelík 6, Diviš 3, Chovanec 3, Dořičák, Kousal 4.

Realizační tým: Malina, Dořičák.