Mladší dorost na vítězné vlně!

HC Gumárny Zubří- HBC Jičín 38: 24 ( 14: 10)

Začátek prvního utkání nového soutěžního ročníku se našim hráčům příliš nevydařil. Hráli velice nervozně a dopouštěli se mnoha nepřesností v obraně i útoku. Teprve ke konci 1. poločasu se výkon hráčů zlepšil a  získali jsme mírné vedení ( 11: 8, 14: 10).  Dobrý výkon pokračoval i ve druhém poločase a mladší dorost nakonec  jasně snaživého soupeře přehrál.

Sestava a střelci branek:

Drápela Vojtěch, Mizera Šimon- Matyska Martin 2, Weber Michal 1, Dokoupil Jiří 4, Koleček Josef 1, Mizera Bohdan 5, Menšík Norbert 4, Číž Vojtěch 6, Vlk Tomáš 3, Šmíd Tomáš 1, Klíma Matěj 9, Lefan David 2.

HC Gumárny Zubří- SK Velká Bystřice 41: 27 ( 16: 17)

Utkání dvou různých poločasů nakonec vyhráli naši mladší dorostenci výrazným rozdílem. Vítězství se však nerodilo vůbec snadno. Hráči Velké Bystřice podali v 1. poločase výborný výkon, za dobrou obranou se dařilo se  jejich brankáři Routnerovi a neustále v zápase vedli. Ve 2. poločase ale domácí družstvo zlepšilo obranu, začalo proměňovat vytvořené střelecké příležitosti a o vítězství nebylo pochyb.

Drápela Vojtěch, Mizera Šimon- Šmíd Tomáš 1, Lefan David 2, Číž Vojtěch 6, Svoboda Filip 3, Mizera Bohdan 5, Dokoupil Jiří 2, Vlk Tomáš 1, Klíma Martin 3, Menšík Norbert 10, Weber Michal 5, Kolešek Josef 1, Hýbner Lukáš 2

1 Zubří 2 2 0 0 79 : 51 4
2 Sokol Nové Veselí 2 2 0 0 80 : 56 4
3 Karviná 2 2 0 0 65 : 50 4
4 HK B Most 2 1 1 0 58 : 42 3
5 Frýdek-Místek 2 1 0 1 71 : 64 2
6 V. Bystřice 2 1 0 1 69 : 64 2
7 Talent Škoda JS Plzeň 2 1 0 1 51 : 56 2
8 Jičín 2 1 0 1 53 : 65 2