Mladší dorost prohrál v Novém Veselí

O uplynulém víkendu naší mladší dorostenci odehráli utkání u prvního družstva v tabulce, v Novém Veselí. Během prvního poločasu jsme se s domácími přetahovali o vedení, které nakonec po 30. minutách skončilo remízou 13:13. Ve druhé půli domácí hráči nastoupili koncentrovaněji a v útočné fázi důrazněji. Tento nástup naší mladší dorostenci bohužel nezachytli a soupeř nám odskočili na rozdíl 5 branek. Z našich hráčů je potřeba vyzdvihnout hru v útočné fázi Davida Lefana, v obraně předvedl svoji kvalitu Pepa Koleček a v brance Šimon Mizera.

Nové Veselí : HC Zubří 33 : 26 (13 : 13)