Starší žáci „A“ na úvod sezóny vítězně

HC Gumárny Zubří „A“ – TJ Zbrojovka Vsetín 37:28 (22:16)

Do úvodního utkání nového soutěžního ročníku vstoupili naši starší žáci úspěšně. V prvním poločase spíše dominovaly na obou stranách útočné kombinace nad obrannými. Poločasový stav 22:16 o tom nasvědčoval … V druhém poločase jsme zpřesnili obranu a odskočili soupeři na větší brankový rozdíl a o utkání bylo rozhodnuto.

Sestava a branky:

Ulrych Matěj, Zeman Jiří, Matějovič Nick 4, Krupa Jakub 8/2, Cabák Štěpán, Mořkovský Lukáš 7/1, Křiva Lukáš 7, Mikulenka David, Palát Dušan 10/1, Bubeník Lukáš 1

HC Gumárny Zubří „A“ – Zlín 26:19 (15:12)

Ve druhém utkání sezony jsme nastoupili ve velmi pozměněné sestavě kdy chyběli čtyři hráči z pravidelně nastupujících do utkání. V úvodu utkání byla znát lehká nervozita z toho, že v této sestavě kluci nastoupili poprvé, ale poprali se s touto situací parádně. Všichni zaslouží pochvalu a zejména celé družstvo svým výkonem táhl Lukáš Mořkovský, který vstřelil 13 branek.

Matěj Ulrych 2, Zeman Jiří 2, Matějovič Nick 3, Adam Martin, Skýpala Tomáš, Bubeník Lukáš 2, Cabák Štěpán 2, Mořkovský Lukáš 13, Románek Jakub, Cibulec Jakub, Mikulenka David, Jurajda Jonáš, Kala Marián 2, Hanskut Jakub