V Zubří proběhl mezinárodní turnaj mladších žáků!

Ve dnech 29.11. – 1.12.2013 se v Zubří uskutečnil mezinárodní turnaj mladších žáků v házené „O pohár starosty města“. Vše za účasti dvanácti celků z Čech,Moravy, Slovenska a Maďarska.

Tento tradiční kvalitně obsazený turnaj chlapců ročníku 2001 a mladších měl své 15. pokračování. Vítězem třídenních bojů se stal celek Sokol Centrum Haná. V silné konkurenci se neztratili ani mladí házenkáři HC Zubří. Hráči „A“ týmu přebrali pohár za druhé místo. Medaile za třetí příčku si odvezli chlapci z maďarské Tatabánye. Nepopulární čtvrté místo získal Prešov. Druhý celek HC Zubří, který se skládal z mladších chlapců obsadil po několika vyrovnaných zápasech 11 příčku. Závěr turnaje navštívil starosta města Zubří pan Jiří Randus, který předal ceny zúčastněným týmům a popřál všem hráčům hodně zdaru v jejich sportovním nadšení.

1. SC Haná
2. HC Zubří „A“
3. Tatabánya (hu)
4. Tatran Prešov „A“ (sk)