Dorostenci odvezli z Kopřivnice dva body!

1.liga st.dorost

 KH Kopřivnice : HC Zubří 36 : 33 (19 : 20)

S favoritem soutěže jsme sehráli vyrovnané utkání a pouze závěrečný pětiminutový střelecký výpadek nás připravil o bodový zisk. Domácí vedli do 15. minuty prvního poločasu, potom jsme převzali iniciativu a ve 21.minutě jsme vedli rozdílem tří branek. V poločase jsme šli do šaten s jednobrankovým vedením. Výborný nástup do druhého poločasu znamenal naše vedení o šest branek. Soupeř nasadil osobní obranu na na naše úderné spojky a ve 24. minutě se mu podařilo vyrovnat skóre. Přestože jsme v závěru měli několik střeleckých pokusů skórovali jsme pouze jedenkrát. Největší rozdíl byl ve výkonu obou křídel, kde soupeř měl téměř 100% úspěšnost a z těchto postů vstřelil 15 branek. Přesto je třeba družstvo pochválit za bojovnost.

Sestava a branky: Pšenica B., Kocurek – Kašpárek 8/1, Kučera 6, Pšenica M. 4, Číž 4, Tejzr 3, Cabák 3, Dořičák 2, Hliničan 2, Zeman 1, Matějovič, Dostál, Vavrys.

trenér: Koleček Jan
vedoucí: Zuzaňák Zdeněk

1.liga ml. dorost

 KH Kopřivnice : HC Zubří 33 : 44 (17 : 24)

Domácí kladli odpor do 15. minuty prvního poločasu. Od této minuty jsme navyšovali skóre a do šaten šli se sedmibrankovým vedením. I ve druhém poločasu jsme byli lepším družstvem a zaslouženě zvítězili. V zápase dostali velký prostor hráči prvního ročníku a rozhodně se neztratili.

Sestava a branky: Krupa, Sčotka – Nesvadba 14/3, Číž 12, Vavrys 5, Padalík 5, Pobořil 4, Polášek 2, Cáb 1, Petřek 1, Máder, Štverák, Tejzr, Zeman.

trenér: Koleček
vedoucí: Mičola Ivan

banner2