Mladší dorost: čtyři dny – čtyři body!

Během čtyřech dnů sehráli mladší dorostenci dvě mistrovská utkání v první dorostenecké lize. Ve středu zvítězili doma nad Kopřivnicí a v neděli přivezli oba body po výhře nad Duklou Praha. Tímto si už tři kola před skončením soutěže zajistili druhou příčku v soutěži.

1.liga mladší dorost HC Zubří : KH Kopřivnice 34 : 23 (18:12)

Ve středečním utkání jsme získali povinné dva body se soupeřem z dolní poloviny tabulky. Zápas byl vyrovnaný do desáté minuty, potom jme postupně navyšovali rozdíl ve skóre na polo časových šest branek. I ve druhém poločase jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme zvítězili jedenáctibrankovým rozdílem.

Sestava a branky: Pšenica, Krupa – Kučera 6, Vavrys 5, Kašpárek 5, Petřek 4, Nesvadba 3, Štverák 3, Dostál 3, Havran 2, Číž 2, Mařík 1, Sedláček

1. liga mladší dorost HC Dukla Praha : HC Zubří 35 : 41 (21:20)

V prvním poločase, který byl velice vyrovnaný jsme většinou dotahovali náskok domácích. Byli jsme málo důrazní v obraně a nedařilo se brankařům. Ve druhém poločasu jsme zlepšili agresivitu v obraně a od patnácté minuty jsme šli do vedení, které jsme udrželi do konce zápasu.

Sestava a branky: Pšenica, Krupa – Kašpárek 12/2, Kučera 9, Dořičák 7, Vavrys 5, Nesvadba 3, Havran 3, Číž 2, Štverák, Petřek, Zeman, Mařík

Trenér: Jan Koleček
Vedoucí: Ivan Mičola