HC ROBE v následující sezóně s novou brankářskou dvojicí

V minulých dnech jsme vás informovali o změnách mezi třemi tyčemi pro příští sezónu. Po odchodu Šimona Mizery a návratu Kuby Krupy přinášíme informaci o další změně.

Po letošní sezóně končí smlouva Milanu Malinovi a mezi hráčem a vedením klubu nedošlo k dohodě o jejím prodloužení. Jednání byla oboustranně korektní, nicméně k vzájemné dohodě, zejména z důvodu navýšení počtu tréninkových jednotek a tím pádem větší časové náročnosti, nevedla.

V ročníku 2022/23 tak budeme spoléhat na dvojici Krupa, Krůpa, kterým budou krýt záda juniorští reprezentanti Karel Čepica a Tomáš Dvorský.

Blížíme se pomalu do finále letošní sezóny a všichni uděláme maximum aby se obě výrazné brankářské osobnosti rozloučily s dosavadním působením v zuberském klubu cenným kovem! Oběma borcům poděkujeme před závěrečným utkáním sezóny.

Rozhovor s Maldrem připravujeme a můžete se na něho těšit v následujících dnech.

Za vedení HC, Ivoš Tovaryš