Starší dorost má za sebou těžké utkání s Frýdkem

HC ZUBŘÍ- Pepino SKP FM 28: 24 (14: 11)
Po  dvou jasných výhrách v jarní části dorostenecké ligy odehráli naši hráči těžké utkání s třetím družstvem tabulky z FM. Od začátku zápasu však diváci viděli spíše boj o každý míč než pěknou házenou. Náš tým se dopouštěl množství technických chyb, které dobrý soupeř dokázal ihned trestat, takže ve 21 minutě utkání dokonce vedl 7: 9. V závěr 1.poločasu jsme však díky dobré obraně získali několik míčů a z rychlých útoků otočili vývoj zápasu v náš prospěch.
Ve 2.poločase však frýdečtí opět dotáhli náš náskok ( 19: 18). Naštěstí však naši hráči opět zabojovali, posledních 10 minut zvládli a zápas dotáhli k zaslouženému vítězství. Přestože výkon našich hráčů nebyl tentokrát optimální, všichni  zaslouží pochvalu za velkou bojovost a obětavost  po celé utkání. Z jednotlivců je nutno vyzdvihnout výkon Lukáše Mořkovského a Bohumila Možíše.