Starší dorost padl v Novém Veselí!

Starší dorost se vydal na horkou půdu do Nového Veselí zabojovat a vytvořit si reálnou šanci na medailové umístění. Nové Veselí, aktuálně třetí tým tabulky, začal aktivněji a během dvou minut vedl 2:0. Zubří začalo reagovat a od páté minuty si díky bojovnosti vytvořilo šance i rychlé útoky, které se ale nepodařily proměnit. Veselí toho využilo a potrestalo nás, deset minut před poločasem jsme polevili v obranné fázi a dokonce jsme šli do šaten se ztrátou čtyř branek. Druhý poločas ale hosté vůbec nezachytili a domácí pomalu začali zvyšovat svůj náskok. Naše obranná část byla bez aktivity a v útočné fázi jsme už i těch šancí pro zakončení moc nevytvořili. Deset minut před koncem utkání jsme prohrávali o deset branek, v závěru jsme alespoň korigovali na rozdíl sedmi gólů.

starsidorost

Nové Veselí – HC Zubří 32:25 (16:12)

Sestava a branky Zubří: Pšenica, Krupa – Nesvadba 8, Zeman, Tejzr a Dořičák 4, Kulišťák 2, Vala, Knedla a Vavrys 1, Polášek, Janíček a Svoboda 0.