Jsou za námi první prověrky na novou sezónu!

První porážka v přípravě přišla od polského soupeře, kdy jsme podlehli o 9 branek. Nastoupili jsme do zápasu s velkou odhodlaností zlepšit hlavně své obranné činnosti. Bohužel se nám to opět nedařilo. Soupeř snadno procházel naší obranou a střelba z pivota se tak stala pro soupeře téměř neustálou aktivitou. V útoku nám to moc nestřílelo a dokázali jsme vsítit za záda Martina Galii pouze 19 branek. Nicméně je to pouze 3. přípravný zápas, postupně se tým dostává do sladění a je třeba pokračovat v natrénovaných akcích.

HC ROBE Zubří – Gornik Zabrze  19:28 (9:15)

Nejvíce branek: Jurka 5/2, Řezníček a Šustáček po 3, Hrstka 2/2, Přikryl a Vlk po 2

Druhý zápas přinesl zlepšení v obraně, kdy na obou stranách panovala tvrdá a důrazná defenzíva. Důkazem byla až naše první branka v 6. minutě a následná branka hostů v 8. minutě. Se soupeřem jsme drželi krok, Górnik však třemi po sobě jdoucími góly okolo 20. minuty strhl vedení na svou stranu. Celý druhý poločas se branky střídaly na obou stranách a hosté si tak výhru pohlídali. Do dalších utkání musíme zlepšit přesilové hry, kdy nejsme důrazní při skórování.

HC ROBE Zubří – Gornik Zabrze  20:23 (9:12)

Nejvíce branek: Dokoupil 6, Řezníček 4, Jurka, Hybner, Šustáček a Válek po 2 brankách.