Tradiční derby v Karviné bylo necelých dvacet minut (7:7). Poté domácí ještě více přidali na rychlosti a důrazu a vytvořili si rozhodující náskok.

„Dostat přes 30 branek není dobrá vizitka, s výjimkou úvodu se nedařilo ani gólmanům. Právě v defenzivně jsme vyprodukovali dost zásadních chyb,“ mrzelo Tonara.

Ten se snažil všemožně otupit tlak soupeře, bohužel jeho svěřenci opět vyprodukovali hodně technických chyb. „Je jich straně moc. Bohužel nám odešel i tlak ze spojek. Zde musíme udělat velké změny,“ slibuje trenér, který ale rozhodně flintu do žita nehází.

Je třeba do útoku vrátit pohyb, který nás zdobil v přípravě a zkraje přípravy. Máme týden na to si vše připomenout a vypilovat,“ vzkázal do kabiny.

I přese všechno je s přístupem a nasazením zuberských mladíků spokojen. „Musíme dál tvrdě pracovat a být trpěliví. Základna je zde široká, jen musíme vybrat správné typy,“ dodal Michal Tonar.

HCB KARVINÁ – HC ROBE ZUBŘÍ 33:22 (16:11)

Nejvíce branek: Solák 8/2, Patzel 8, Gromyko 4 – Jurka 5, Mičkal 3, Mizera 3. Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/0. Vyloučení: 6:4.Diváci: 870.

Karviná: Marjanović, Mokroš – Jan Užek 4, Nedoma 3, Skalický 3, Solák 8/3, Patzel 8, Urbański 2, Gromyko 4, Plaček, Franc 1, S. Mlotek, Nantl, Růža, Široký, Flajsar. Trenér: Brůna.

Zubří: Malina, Š. Mizera – Dokoupil 6, Přikryl, Válek 2, Souček, Havran, Jurka 5, Palát 2, Hybner 2, Mazurek 2, Hlinka 3, Dobeš, Mičkal 3, Jirák, B. Mizera 3. Trenér: Tonar.

DALŠÍ VÝSLEDKY 3. kola: Plzeň – Kopřivnice 32:34, Maloměřice – Jičín 20:34. Utkání Frýdek-M. – N. Veselí, Dukla Praha – Hranice a Brno – Lovosice byla odložena.

https://valassky.denik.cz/ostatni_region/hazenkari-zubri-vzdorovali-jen-v-uvodu-pak-hlavne-chybovali-a-opet-padli-2020092.html