Výhra v odvetě s Povážskou Bystricí

V odvetném přípravném utkání jsme po zlepšeném výkonu ve 2. poločase zvítězili rozdílem šesti branek.

HC ROBE Zubří vs. MŠK Povážská Bystrica – 29:23(13:15)

Do zápasu jsme vstoupili trochu chladně a nekoncentrovaně. Dělali jsme chyby v obraně a hosté snadno proskakovali a proměňovali šance z lehkých pozic nebo z odražených střel. V druhém poločase byl vidět zlepšený výkon, díky kterému jsme hned smazali menší ztrátu z první půle a vyhráli jsme ho tak o 8 branek!

sestava a střelci: Mizera, Malina, Krůpa – Dořičák 2, Dokoupil 5, Souček, Hlinka 5, Válek, Jurka 8, Řezníček 4, Říha 1, Vlk, Přikryl 1, Hybner, Hrstka 1/1, Šustáček 2, Novák,

komentář trenéra: Odehráli jsme druhé utkání se stejným soupeřem během několika málo dní. Začátek utkání ovlivnila naše nekoncentrace a malá agresivita. To vše vyústilo v 15 inkasovaných branek během prvního poločasu.To je rozhodně o 3-5 inkasovaných branek více, než bychom si představovali v dlouhodobé soutěži. Ve druhém poločase přišlo větší nasazení a poločasová výhra 16:8 ukázala naše možnosti. Abychom dokázali výkon z druhého poločasu předvádět pravidelně, musíme poctivě pracovat v tréninkovém procesu.