Starší dorost porazil Šťáhlavy!

I v dalším jarním utkání  1. ligy starších dorostenců naši hráči přesvědčivě zvítězili. Jasný výsledek se však nerodil jednoduše. Celý 1.poločas byl vyrovnaný, když naše družstvo jen těžce bránilo největší osobnost hostí Lukáše Nolče. Naštěstí i naši hráči hráli v útoku dobře a v závěru poločasu si díky Dominiku Ištvánechovi  získali mírný náskok.
V úvodu 2. poločasu si naši hráči vytvořili 3-4 brankové vedení, které v závěrečné části zápasu navýšili až na 15 gólů. Přestože ne všechno se našim hráčům stoprocentně vydařilo, když hlavně v obraně máme co zlepšovat, je nutné celý tým pochválit za bojovný přístup k utkání. Bylo by dobré, kdyby i  v sobotním důležitém utkání v Novém Veselí, prokázali naši hráči zlepšenou výkonnost.

HC ROBE Zubří- Sokol Šťáhlavy 38: 23 ( 15: 13)