Matěj Šustáček přestupuje do Hazebrouck 71

V těchto dnech nás zasáhla neradostná zpráva. Naše opora týmu, střední spojka Matěj Šustáček nám oznámila, že přijala výzvu a přestoupila do francouzského týmu Hazebrouck 71. Matěj je odchovancem našeho klubu a odehrál za nás 10 sezón v nejvyšší soutěži. Ztrácíme v něm nejen dlouhodobého režiséra útočné hry, ale také oporu v kabině a trenéra mládeže, které se několik sezón věnoval.

Za náš klub Matějovi přejeme, aby se mu v novém působišti dařilo a to nejen po stránce sportovní, ale i osobní. Přicházíme o srdcaře, ale věříme, že naše cesty se do budoucna mohou znovu zkřížit.

„Děkuju celému klubu, nejen vedení, ale i fanouškům, spoluhráčům a trenérskému týmu za zkušenosti, které jsem mohl nabrat po dobu, co jsem tu působil. Vážím si toho, že jsem mohl hrát za tento klub a od malička být jeho součástí. Děkuju také ZŠ Zubří, kde jsem pár let působil a umožnili mi dělat činnosti spojené s klubem“ – Matěj Šustáček