Je tady play-off, začínáme dvojutkáním doma

Nejatraktivnější část sezóny je tady! Doufejme, že letos o možnost sledovat napjaté souboje diváci nepřijdou. Minulý ročník se musel obejít totiž bez nich. Letos na nás v cestě za snem čeká TJ Sokol Veselí, finalista letošního Českého poháru.

Nové Veselí nás jako jeden z mála dokázalo porazit, kdy jsme utrpěli porážku na jejich hřišti 32:30. Doma jsme přešlap opravili a vyhráli s docela jasným výsledkem 31:24.

Čtvrtfinále načneme sobotním duelem od 18 hodin, v neděli následuje taktéž ve stejný čas i druhé čtvrtfinále. Obě utkání uvidíme v ROBE aréně.

Bilance Nového Veselí: v Lovosicích prohra (27:24), Jičín výhra (24:20), Maloměřice výhra (28:19), Ve Frýdku prohra (30:27)

Naše bilance: v Kopřivnici remíza (32:32), Plzeň výhra (33:22), v Lovosicích výhra (25:31), Maloměřice výhra (39:22)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“Čekali jsme do poslední chvíle koho ve čtvrtfinále dostaneme. Bylo hodně těžké vybírat kdo nám sedne více a kdo méně. Nakonec nám poslední kolo přidělilo Nové Veselí. Víme, že jsme jeden ze čtyř prohraných zápasů odehráli práve ve Veselí. Takže víme o jejich velké síle. Doma nám naopak zápas vyšel, hlavně první poločas. Svou výkonnost potvrdili v Českém poháru s Plzní. Jdeme samozřejmě díky tabulkovému rozložení do souboje jako favorit. Chceme domácí kulisu využít k vítězství v obou zápasech. Žádný jiný scénář nepřipadá v úvahu. Doufám, že nás fanoušci poženou k výhře.”

Pivot Lukáš Hybner

“Hrozně se na první dvě čtvrtfinále těšíme. Po posledních domácích zápasech, kdy bylo téměř vyprodáno, víme, že vytvoří naši fanoušci nejlepší kulisu. Co se týče hry, Veselí ukázalo, že dokáže porážet v poločase o 7 branek i Plzeň. U nich jsme prohráli, bude to hodně napínavé. Nicméně chceme dvakrát zvítězit.”

Dostavte se včas

Díky možnosti koupit vstupenky online máte šanci být lépe a rychleji u vstupu odbaveni. Prosíme ale všechny diváky, aby přišli s dostatečným časovým předstihem. Pokladny budou otevřené od 17:00. Veškeré informace o vstupném zde.

KOUPIT VSTUPENKU

Nové věci ve fanshopu

Jak v sobotu tak i v neděli budete mít šanci koupit si věci s klubovým logem a barvami v našem fanshopu. Ten bude ve vestibulu za vstupem.

Oba zápasy začínají v 18 hodin v ROBE aréně.

Živé vysílání na tvcom nebo onlajnech