Informace k prodeji vstupenek na 1. a 2. zápas čtvrtfinále play-off

O tomto víkendu, tedy v sobotu 26.3 a v neděli 27.3. se odehrají první dvě kola čtvrtfinále Chance play-off proti TJ Sokol Nové Veselí. Obě utkání začínají v 18:00. Online prodej vstupenek na utkání je již v běhu. Více informací o prodeji vstupenek naleznete níže.

PERMANENTKÁŘI

Majitelé permanentek mají v online předprodeji možnost si zakoupit zvýhodněnou vstupenku na svá místa ze základní části. Této možnosti mohou využít do sobotního rána 26. března (09:00). Vaše místa jsou v online prodeji zamknutá. Zakoupit vstupenku můžete až po zadání čísla vaší permanentky. Cena vaší vstupenky bude činit 70 Kč/zápas.

V pátek 25. března bude možnost za asistence pokladníka na permanentku své místo koupit přímo ve sportovní hale na hlavní pokladně a to od 15:30 – 17:30 hod.!

POKLADNA 

Předprodej vstupenek bude probíhat v online předprodeji na našich webových stránkách v sekci – vstupenky. Pro fyzický prodej bude hlavní pokladna ve vestibulu sportovní haly otevřena již v pátek 25. března od 15:30 – 17:30 hod.! V den utkání bude pokladna otevřena tradičně a to hodinu před utkáním.

Cena vstupenky na čtvrtfinále v předprodeji je 80 Kč (bude se prodávat i v pátek), v den utkání bude cena vstupenky za 90 Kč. Děti (0-6 let) zdarma, bez nároku na místo. Děti (7-15) v předprodeji za 40 Kč, na místě 50 Kč.

PARTNEŘI

Všem partnerům našeho klubu, platí jejich permanentka na celou sezónu, včetně play-off.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK ZDE: https://hczubri.enigoo.cz/app/tickets

Těšíme se na Vaši návštěvu!

banner2