Ztratili jsme první body na domácí půdě!

První letošní domácí ztrátu bodů zapsali o víkendu házenkáři Zubří. Jeden bod uloupila na palubovce lídra tabulky Kopřivnice a dala tak Plzni šanci se na Zubří dotáhnout a možná i přezimovat na první příčce. Přestože v prvním poločase tahali za delší konec domácí a ztrátu museli dotahovat Kopřivničtí, v poslední čtvrtině zápasu se karta obrátila a o gól za soupeřem zaostávali Zubřané. Ti se nakonec museli bát o vítězství, když na 30:29 pro Kopřivnici upravil v 59. minutě Rachač, alespoň bod ale domácím podržel závěrečnou trefou Klíma.

HC ROBE Zubří – KH Kopřivnice 30:30 (18:16)

Nejvíce branek: Hrstka 8/1, Reček 5, Douda 4 – Petřík 9/7, Rachač 6, Gřes 5. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 3/2 – 8/7. Vyloučení: 6:6. Diváci: 622.