Žáci dovezli body ze Vsetína!

Mladší žáci HC Zubří “A“ – KHZ Vsetín 30:19

Ve čtvrtek 7.11.2013 se utkali mladší žáci „A“ s celkem KH Zbrojovka Vsetín. I přes zpočátku horší obranu si kluci udržovali mírné vedení až do poločasu. V poločase druhém se obrana zlepšila a podpořená dobře chytajícím brankářem a rychlými protiútoky kluci v poklidu navyšovali náskok až do závěru utkání.

Starší žáci HC ZUBŘÍ „A“ – TJ VSETÍN 27:30 (9:11)

Ve čtvrtek předehrávali naši hráči mistrovské utkání na domácí palubovce se Vsetínem.Utkání jsme začali dobře a rychle vedli 3:0. Poté hráči Vsetína hru vyrovnali a do konce prvního poločasu šli do dvou brankového vedení.Ve druhém poločasu jsme stále tahali za kratší konec a utkání prohráli o tři branky. Hráčům nemůžeme upřít bojovnost, ale velká řada technických chyb nás stála lepší výsledek.