Z Frýdku vezeme další výhru!

Házenkáři Zubří pokračují na vítězné vlně, tentokrát vezou domů dva body z Frýdku. Vedení se ujali hosté hned v první desetiminutovce, na jejímž konci vedli 9:6, před přestávkou měli na kontě už šestibrankový náskok. Ve druhém poločase pokračoval střelecký souboj Řezníčka a Petrovského, z něhož sice vyšel lépe domácí kanonýr, na vítězství jeho celku to ale přesto nestačilo. Domácí sice manko pět minut před koncem zkorigovali, červenou kartu v tom okamžiku uviděl Bechný, ovšem blíž, než na vzdálenost čtyř branek se nedostali a na ukazatel skóre tak při závěrečném hvizdu svítil výsledek 27:31 pro Valachy ze Zubří.

DSCN5110

Branky: Petrovský 12/4, Strack 6, Klaban 4, Petřík 2, Hardt 1, Hečko 1, Vacula 1 – Řezníček 9/5, Zahradníček 6, Reček 5, Bechný 4, Šustáček 2, Douda 1, Horut 1, Šíra 1? Kašpárek 1, Václav 1. Sedmimetrové hody: 4/4 – 6/5. Vyloučení: 4 – 5 (přímá ČK Bechný). Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Diváků: 518.

Aleš Chrastina, trenér týmu SKP Frýdek-Místek: „Utkání jsme prohráli kvůli tomu, že jsme neproměňovali brankové příležitosti v prvním poločase, udělali jsme hodně technických chyb. Zubří si vytvořilo takový náskok, jaký si vytvořilo. Je to kvalitní tým, takže naše chyby uměli potrestat. My jsme potom trochu změnili systém a vyrovnali hru. Bohužel jsme si dovolili pár chyb a neproměnili jsme šance, proto Zubří vyhrálo zaslouženě.

Jiří Kekrt, trenér HC Gumárny Zubří: „Jsem maximálně spokojený s naším výkonem v první půli, nejsem zklamaný ani s výkonem v druhém poločase a jsem zklamaný z toho, co předvedli rozhodčí v druhé půli.“

zdroj: chf.cz