Vysoká prohra i druhá výhra starších žáků B

Další kolo Zlínské ligy starších žáků jsme odehráli na domácí palubovce proti Velké Bystřici a Žeravicím.

HC Zubří „B“ – Házená Velká Bystřice 22:47 (13:23)

Vývoj utkání proti Velké Bystřice odpovídal tabulkovému umístění obou mužstev. Bohužel jsme nebyli vyrovnaným soupeřem a Velká Bystřice během celého zápasu navyšovala skóre. Tato skutečnost na nás dolehla zejména ve druhém poločase, kdy jsme už nenašli dost mentálních sil k tomu, abychom zápas jakkoliv zdramatizovali.

SK Žeravice – HC Zubří „B“ 21:26 (9:11)

Druhé utkání proti Žeravicím bylo mnohem vyrovnanější. V obraně jsme byli mnohem aktivnější a z toho pramenilo, že jsme mohli hrát s fyzicky vyspělejším soupeřem vyrovnanou partii a jeho střelce držet na větší distanc od naší branky. Po bojovném utkání jsme nakonec mohli slavit druhou výhru v soutěži.

Sestava: Maléř, Němec, Čmelík – Randus (6), Poruba (3), Frňka (10), Vavřín (2), Brokeš (5), Sváček (4), Houžva (4), Šupler D. (3), Gašpar (4), Zeman (1), Koliba (5), Jelínek (1)