Výhra a remíza pro starší žáky „B“ na úvod sezóny

V sobotu 18.9.2021 vstoupili starší žáci B do nového ročníku Zlínské ligy. V úvodním turnaji se na domácí palubovce postupně střetli s TJ Rožnov pod Radhoštěm a Fatrou-Slavii Napajedla. Podzimní část Zlínské ligy se odehraje z větší části formou miniturnajů, kdy na hřišti pořadatele miniturnaje odehrají utkání další dvě mužstva systémem každý s každým.

Do utkání s Rožnovem jsme vstoupili velmi dobře a během celého zápasu jsme si udržovali několika brankový náskok. Z tradičního derby s našim nedalekým rivalem jsme nakonec brali oba dva body, za vítězství 20:17.
Do druhého utkání s Fatrou-Slavii Napajedla jsme vstoupili taktéž velmi dobře. Stále jsme navyšovali skóre a do druhého poločasu jsme šli s náskokem 6 branek. Díky zranění našich dvou spojek jsme však ve druhém poločase ztratili z těchto postů tlak na bránu a v útočné části jsme se velmi těžce prosazovali. A jelikož ani obrana 3:3, naše silná zbraň, nezafungovala tak, jak bychom si představovali, skončil zápas remízou 18:18.
Děkujeme klukům za předvedený výkon a věříme, že do příštího zápasu v Napajedlech nastoupíme v plném počtu a odvezeme si z tohoto města dobrý výsledek.
HC Zubří – TJ Rožnov pod Radhoštěm 20:17
HC Zubří – Fatra-Slavia Napajedla 18:18