Všechny tři týmy mladších žáků byly v plném zápřahu

Áčko mladších žáků odehrálo první jarní kolo v rámci moravskoslezské ligy mladších žáků.V prvním utkání si kluci vedli poměrně dobře, bojovali na obraně i v útoku a ve velice vyrovnaném utkání, které jsem hráli proti družstvu z Kopřivnice jsme nakonec podlehli hostům o 3 branky.

HC Zubří A“ – KH Kopřivnice 26:29

Ve druhém utkání nebyl náš výkon paradoxně tak dobrý jako v prvním utkání ale nakonec jsme ho výsledkově zvládli a porazili družstvo Centrum Haná o 3 branky.

HC Zubří „A“ – Centrum Haná 38:35

Sestava a branky: Maléř 1, Randus 10, Křenek 2, Frňka 7, Šupler David 4, Zeman Jaroslav 1, Bechný 17, Poruba 1, Gašpar 1, Sváček 4, Šupler Antonín, Onderka Vít 7, Koliba Lukáš 3, Brokeš 6.

Béčko odehrálo utkání v rámci 12. kola zlínské ligy ml. žáků na půdě Bystřice p/H B. I okleštěné sestavě, kdy nás bylo pouze 7 hráčů a 2 brankáři jsme utkání zvládli s přehledem a dovezli jsme domů 2 body. Klukům patří velké dík za odmakané utkání, které jsme i v malém počtu hráčů dokázali udržet v solidním tempu. Konečný výsledek utkání je 16:31 v náš prospěch.

Bystřice p. Hostýnem „B“ – HC Zubří „B“ 16:31

Sestava a branky: Šimurda 3, Vavřín 9, Zeman Jaroslav, Bílek 3, Poruba 3, Gašpar 6, Sváček 5, Čmelík, Jelínek 2

Céčko odehrálo předehrávku v rámci 18. kola mladších žáků rovněž na půdě Bystříce p/H, ale jednalo se o „áčko“ Bystřice. Kluci neodehráli špatné utkání, v prvním poločase dosti vyrovnané. Domácí našim chlapcům na konci prvního poločasu odskočili o 4 branky a poté se již klukům nepodařilo manko dohnat, navíc Bystřice svůj náskok ještě navýšila a body udržela doma.

Bystřice p. Hostýnem „A“ – HC Zubří „C“ 29:21

Sestava a branky: Němec 1, Hrstka, Rapant, Onderka 5, Krupa 1, Svák 8, Zídek, Švrček, Vlček 1, Hudák, Orság 2, Koliba Matyáš 3, Randus Matyáš.