Vítězství mladších dorostenců proti Brnu

V nedělním domácím utkání jsme se utkali se čtvrtým Brnem. Začali jsme koncentrovaně v obraně a dařilo se proměňovat i vypracované šance. Výsledkem tak bylo neustálé vedení po celou první půli o čtyři až šest branek. Hosté se prosazovali především z prostoru spojek z větších vzdáleností. Vstup do druhé půle se nám nevydařil, soupeř tak snížil na rozdíl jednoho gólu. Po oddechovém času se kluci zklidnili a opět odskočili. Zbytek zápasu byl ve znamení branek na obou stranách, kdy nám dělaly problémy zakončení hostů převážně ze spojek. Nicméně zápas jsme dovedli vcelku bez problémů do vítězného konce. Ve zbývajících dvou utkáních však chceme předvést zlepšený výkon v obranné fázi a s tím související bojovnost a nasazení.

HC Zubří – Brno 35:31 (18:13)

Sestava: T.Šiler, D.Klich – R.Masařík 3, M.Pírek 2, A.Vacula, T.Zaoral 4, V.Konečný 2, J.Vičan, M.Kroužecký, M.Skýpala 1, O.Navrátil 5, D.Gašpar 5, A.Jaša 9, D.Karafiát 3, J.Randus 1, R.Bayer