Vítězný vstup do soutěže pro starší žáky

Naši starší žáci se představili na hřišti soupeře ve Zlíně (tak tomu bude i po celou podzimní část z důvodů rekonstrukce zuberské haly). Zuberští hráči si od prvních minut vytvořili mírný brankový náskok, který si udržovali během celého prvního poločasu. Do šaten jsme odcházeli s 4 brankovým náskokem 8:12. Po přestávce si kluci dlouho udržovali 4 až 5 brankový náskok. Hráči Zlína ke konci utkání zpřesnili hru a dařilo se jim zakončovat brankové příležitosti z křídla a brankový rozdíl se snižoval. Naši kluci, ale nezpanikařili a utkání dovedli do vítězného konce. Je potřeba pochválit celé družstvo a z jednotlivců v brance dobře chytajícího Kubu Cibulce, Toma Randýska autora 14 branek a Ondru Krupa za přehlednou rozehrávku v útoku. V obraně dobře pracovala trojice Adam Zeman, Míra Koleček a Štěpán Janošek.

HC Zlín : HC Zubří 23 : 25 (8:12)