Víkendové zápasy áčka starších žáků

HC Zubří A – TJ Sokol Centrum Haná 15:23 (7:15)

Do úvodního turnajového dvou utkání v nové sezóně zajížděli naši starší žáci do Uherského Hradiště. K prvnímu utkání nastoupili proti družstvu z Hané velice aktivně kdy ještě v 8. minutě byl stav na ukazateli 5:5. Poté hostující hráči začali hrát vysoký vysunutý obranný systém téměř na polovině hřiště a díky tomuto se soupeři podařilo odskočit na poločasový rozdíl o osm branek. Ve druhém poločasu se stav hry neměnil kdy soupeř si udržoval dostatečný brankový odstup a tím si utkání pohlídal. Je potřeba říct, že nás po celou dobu utkání trápila nízká úspěšnost zakončení střel z hranice brankoviště. Touto skutečností jsme se obrali o lepší výsledek.

Sestava a branky: Mikulenka Filip, Šenkeřík Matyáš 2, Holiš Dominik, Juříček Jakub 2, Sváček Jiří, Onderka Dominik 6, Štěpán Michal, Pavlíček Tomáš 3, Onderka Vít 1, Šimurda Josef, Zeman Dominik 1, Brokeš Josef, Vičan Filip

HC Zubří A – TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 31:13 (13:5)

Do druhého utkání jsme nastoupili s vědomím, že je potřeba prosti domácímu družstvu být efektivnější v zakončení a vycházet z aktivní obrany 3:3. To se nám bohužel v první půli nevedlo a brankový rozdíl v poločasovém utkání neodpovídal stavu utkání v prvním poločasu. Do druhé půle měli hráči jediný úkol a to z efektivnit střelecké šance. To se opět nedařilo a tak jako v prvním utkání tak i po celou dobu druhého utkání nás trápila velice špatná úspěšnost střelby.

Sestava a branky: Mikulenka Filip, Šenkeřík Matyáš 2, Holiš Dominik 1/1, Juříček Jakub 5, Sváček Jiří 2, Onderka Dominik 6, Štěpán Michal, Pavlíček Tomáš 4/1, Onderka Vít 2, Šimurda Josef 1, Zeman Dominik 3, Brokeš Josef 1, Vičan Filip 4 Trenéři a vedoucí družstva: Josef Mazáč a Tomáš Pavlíček