Víkendové výsledky žáků!

Starší žáci :TJ Slavia Uherské Hradiště – HC ZUBŘÍ „A“ 20 : 33 (9:16)

Starší žáci podali v tomto utkání dobrý koncentrovaný výkon a po zásluze zvítězili. Dařila se jim hlavně obrana ,naopak i tentokrát neproměnili velké množství vyložených šancí..

Sestava a střeli branek: Klement Michal, Mizera Šimon – Vlk Tomáš 3, Mizera Bohdan 5, Vičan Dan, Křiva Lukáš 1, Krupa Jakub, Kačmarik Petr 7, Šustáček Tomáš, Palát Dušan 2, Blinka Marek 8, Vala Pavel 6, Cáb Jakub 1

Mladší žáci :TJ Slavia Uherské Hradiště – HC ZUBŘÍ „A“ 17 : 32 (6:19)

Sestava a střelci branek : Mikulenka David – Matejovič Nick 4, Šustáček Tomáš 2, Kupa Jakub 4, Cabák Štěpán 1, Křiva Lukáš 5, Ulrych Matěj 1, Koleček Tomáš 4, Palát Dušan 8, Fafejta Jan

Mladší žáci :HC Zlín – HC ZUBŘÍ „B“ 18 : 22 (10:12)

V sobotu 12.10.2013 se utkali mladší žáci HC Zubří „B“ se zatím neporaženým celkem dívek ze Zlína. Po vlažném začátku, kdy v 10 minutě prohrávali 7.3 začali zápas pomalu otáčet a v poločase už vedli o dvě branky 12:10. V druhém poločase si náskok hlídali a do konce utkání ještě navýšili na konečných 22:18. Velmi dobrý výkon podali dnes všichni hráči z lavičky, podpořený výborným výkonem brankáře, vypůjčeného z minižáků.