Víkendové turnaje minižáků!

V sobotu 18.3. se v Holešově konal turnaj minižáků 6+1 pro ročník 2006 a mladší. Naši kluci postupně odehráli čtyři utkání, ve kterých se nám bohužel nepodařilo zopakovat výkony z rožnovského turnaje před třemi týdny. V obraně jsme byli málo důrazní, útok byl tentokrát příliš statický a bojácný. Celý turnaj jsme se rovněž potýkali s neproměňováním vyložených šancí. Všichni hráči se do utkání zapojili přibližně stejnou hrací dobou. Zkoušeli jsme je rovněž na více postech. Celkově jsme obsadili čtvrté místo, takže máme do příště jistě co zlepšovat.  

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Filip Dimitriadis, Jan Diviš, Vojtěch Hasalík, Daniel Klich, Šimon Poláček, Matěj Polehňák, Daniel Rada, Jan Románek, Martin Šváb, Matthias Tovaryš, Ondřej Troják, Denis Karafiát, David Gašpar a Matěj Vašek.

Výsledky:             

Kunovice – Zubří  11:7       

Zubří – Bystřice p.H  6:3           

Zubří – Vsetín  6:9      

Holešov – Zubří  9:5           


V sobotu odpoledne se v Luhačovicích uskutečnil turnaj minižáků 4+1 pro ročník 2007 a mladší. Kluci hráli s velkou chutí a bojovností. Často nastupovali proti mnohem vyšším klukům, s čímž se ve většině případů dokázali vyrovnat. S nasazením a bojovností hráčů jsme byli velmi spokojeni. Kluci se měnili v pravidelném rytmu, aby si všichni dostatečně zahráli. Nakonec jsme obsadili díky horšímu skóre hezké třetí místo.

Do hry zasáhli tito hráči: Matyáš Adámek, Filip Mach, Tomáš Pšenica, Jiří Bayer, Matěj Mitáš, Tomáš Urban, Jakub Vičan, Karel Němec, Jonáš Rada, Štěpán Ondruch a Vojtěch Ondruch.

Výsledky:

Zubří – Bystřice p.H. 13:8        

Zubří – Lesana1  12:5     

Zubří – Lesana2  15:4      Z

Zubří – Luhačovice  13:13            

Zubří – Holešov  10:18 

 

 

banner2

You may also like...