Víkendové turnaje minižáků!

Turnaj miniházené ve Zlíně

V neděli 14.5. proběhl ve Zlíně turnaj miniházené 6+1 pro ročníky 2006 a mladší. V úvodním utkání se naše družstvo utkalo s Holešovem. Po vyrovnaném průběhu, kdy se obě družstva střídala ve vedení , skončil zápas spravedlivou remízou. V dalších dvou utkáních jsme změřili síly s družstvy dívek a chlapců Zlína, které jsme oba dovedli do vítězného konce. Kluci tak tento velmi vyrovnaný turnaj celkově vyhráli. Velmi nás potěšila bojovnost a nasazení všech 15 hráčů, které jsme pravidelně střídali.

Výsledky:

Zubří – Holešov  9:9

Zubří – Zlín d.  9:7

Zubří – Zlín ch.  12:6

Za HC Zubří nastoupili:  O.Troják, Š.Poláček, D.Rada, M.Tovaryš, M.Polehňák, D.Karafiát, D.Gašpar, J.Diviš, MŠváb, J.Románek, F.Dimitriadis, V.Hasalík, A.Dořičák, D.Klich, M.Vašek

Turnaj miniházené v Luhačovicích

V neděli 14.5. se v Luhačovicích konal turnaj miniházené 4+1 pro ročníky 2008 a mladší. Naše družstvo nastoupilo celkem k pěti utkáním. V úvodním zápase, kdy ještě byla většina kluků myšlenkami v autobusu, jsme nestačili na družstvo z Napajedel. Zbylá utkání jsme již dovedli do vítězného konce a obsadili tak celkové druhé místo. Kluky musíme pochválit za snahu a nasazení. Pravidelně jsme je střídali, aby si všichni zahráli stejnou dobu.

Výsledky:

HC Zubří – Napajedla  6:10

HC Zubří – Holešov  16:12

HC Zubří – Luhačovice  14:13

HC Zubří – Kunovice  7:3

HC Zubří – Bystřice p.H.  12:10

Za HC Zubří nastoupili:  S.Kalous, Š.Ondruch, F.Vičan, R.Masařík, T.Urban, J.Randus, J.Hrachovec, V.Ondruch, M.Křenek, L.Snoza