Víkendové zápasy starších žáků

V sobotu naše“Béčko“ odehrálo utkání na půdě třetího Zlína „A“. Po útočné první půli, kdy na tabuli svítil stav 18:17 pro domácí, se ve druhém poločase začalo i bránit. Bohužel nám soupeř, po neproměňování vyložených šancí, před koncem utekl na rozdil 4 branek, který jsme už nestihli dohnat. I tak kluci podali dobrý výkon a odjíždělo se s pozitivni náladou.

HC Zubří „B“ – HC Zlín „A“ 28:32 (18:17)

Sestava: Kovář, Koleček, Randýsek, Žůrek, Mičkal, Ondruch, Zeman A., Zeman M., Diviš, Pšenica.

V sobotu odehráli další zápas starší žáci ,,A“ proti týmu z Holešova. Začátek utkání z naší strany nebyl ideální a v 10 minutě svítil na ukazateli stav 3:1. Postupně jsme se dostávali do tempa, přeřadili na vyšší rychlostní stupeň, zpřesnili koncovku a do šaten jsme šli s vedením 17:10. Druhý poločas byl kopií prvního a po slabším rozjezdu jsme týmu z Holešova nedali šanci a utkání jsme vyhráli 34:20.

HC Zubří „A“ – TJ Holešov 34:20 (17:10)

Sestava: Rybiář, Jurajda , Románek, Skýpala, Adam, Cabák, Vlk, Šupola.