Venkovní prokletí neprolomeno, z Dukly jsme se vrátili bez bodů

Letošní venkovní zápasy nám prostě nejdou… Tentokrát jsme podlehli při citelné marodce v oslabené sestavě Dukle, a to o jednu jedinou branku. Přitom náš úvod nebyl špatný, ujali jsme se hned dvoubrankového vedení, jenže jsme pak vzápětí třikrát po sobě inkasovali. Na obrat jsme nemuseli dlouho čekat, ale o náskok jsme stejně opět přišli. Dukla nakonec poločas ovládla o jednu trefu.

V druhé polovině se nám podařilo vyrovnat a ve 38. minutě otočit stav. Do vedení jsme soupeře nepouštěli až do 45. minuty, do té doby jsme hráli velice rychlou a kombinační házenou, Dukla vypadala zlomená. Pak si ale trenér Dávid vybral oddechový čas, který jakoby měl opačný efekt. Když už jsme Duklu drželi pod tlakem, měli jsme navrch, po několika našich chybách vsítila čtyři góly. Vedení si držela až do konce a nic na tom nezměnily ani dvě branky do domácí branky v poslední minutě.

Naše prokletí tak pokračuje, pozorní fanoušci jistě vypozorovali, že nám body protekly mezi prsty během posledních vteřin již po několikáté.. Největší problémy naší obraně dělal Jirka Dokoupil, který letos přestoupil ze Zubří do Dukly, byl nejlepším střelcem Pražanů.

 

8. kolo Chance Extraligy: HC Dukla Praha – HC ROBE Zubří 29:28 (14:13)

Nejvíce branek: Dokoupil 7, Šustek 7, Rakouský 4 – Havran 9, Mičkal 6, Palát 5

7m hody: 2/2 – 3/4 Vyloučení: 10:4 min Diváci: 135

Rozhodčí: Lukáš Veselý, Jan Zelenka

Zápis a průběh utkání zde

 

Další utkání hrajeme doma proti Talent týmu Pl. kraje ve středu 26.10.

lístky v předprodej najdete tady

banner2