Ve Frýdku-Místku jsme prohráli, domácí odveta vše ale může napravit

Zlomové momenty: Frýdek-Místek se po prvních třech minutách nastartoval, vstřelil tři góly v řadě a už do poločasu si vypracoval pětibrankový náskok, což se mu povedlo i díky dvěma brankám v poslední minutě před odchodem do kabin. Navíc pak hned při vstupu do druhé půle zvládl čtyři góly, přičemž soupeř vsítil jen jeden. V posledních pěti minutách ale domácí skórovali jen jednou, zatímco soupeř hned čtyřikrát, a tak nakonec týmy dělil rozdíl pěti gólů.

Zajímavost zápasu: Pepino se po šesti porážkách v řadě zvedá a po Dukle poráží i Zubří, díky čemuž se přiblížilo k sedmé příčce.

Nejlepší střelec: Střelecky se nejvíce dařilo Jakubu Rumianovi, který si poprvé v sezoně připsal deset gólů. Využil k tomu pět sedmiček.

Co výsledek znamená: Frýdek-Místek si do odvety v souboji o sedmé místo vytvořil pětigólový náskok, Zubří tak bude mít co dohánět.

zdroj: handball.cz

PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK – HC ROBE ZUBŘÍ 35:30 (18:13)

Nejvíce branek: Rumian 10, Moješcik 7, Noworyta 4 – Kyryljuk 9, Mičkal 8, Bajer 7

Sedmimetrové hody: 3/5–2/2. Vyloučení: 3:6, ČK: 59. Holčák (ZUB). Diváci: 232

Rozhodčí: Adam Beneš – Jiří Kubis

Detail zápasu

Daniel Valo, trenér Pepino SKP Frýdek-Místek: „Odehráli jsme dobrý zápas, vyhráli jsme, ale mrzí mě závěr. Vzhledem k tomu, jak se zápas vyvíjel, tak jsme měli vyhrát větším rozdílem, abychom měli lepší náskok do odvety. Takto je to stále otevřené. V Zubří nás určitě nečeká nic lehkého.“

Peter Dávid, trenér HC ROBE Zubří: „V průběhu zápasu to s námi vypadalo velmi špatně, takže prohra o pět branek je to nejlepší, co se mohlo stát. Dávám klukům ohromný kompliment, protože hrajeme prakticky jen se třemi spojkami. Některé posty nemůžeme ani střídat, takže jsem rád, že jsme odvezli takový výsledek. Odveta bude ale hodně těžká, protože Frýdek je venku silnější než doma.“

Odveta se hraje v sobotu od 18h. Lístky v předprodeji zde