V Zubří se uskutečnil otevřený trénink RHC pro starší žáky

V pátek 10.3. proběhl v Zubří otevřený trénink RHC pro ročníky 2002 a 2003. V první části jsme rozdělili družstvo na dvě poloviny, z nichž první se věnovala útočné činnosti 1:1 a 2:1. Druhá polovina prováděla střelbu po spolupráci dvojic a trojic. Poté se role obou družstev prohodily. Po patnáctiminutové přestávce následovalo krátké cvičení na RÚ ve dvojicích proti obránci. Hlavní náplní druhé části tréninku byla hra 2 x 25 minut. Všichni kluci dostali přibližně stejný časový prostor, kterého se zhostili ve většině případů na výbornou. Je nutno vyzdvihnout jejich snahu a nasazení.

Tréninku se zúčastnilo 22 hráčů ze sedmi oddílů Zlínského kraje:  David Mazurek, Filip Kašný, Matyáš Potocký, Dominik Machač, Patrik Vala, Radek Štěrba, Dominik Medek, Tadeáš Mokrejš, Petr Pospíšil, Adam Zsoldos, Filip Šišák, Tomáš Kapitánik, Lukáš Lorenc, David Michálek, Štěpán Málek, Petr Vilímek, Lukáš Mořkovský, Jonáš Jurajda, Štěpán Cabák, Štěpán Žůrek, Tomáš Randýsek, Jakub Cibulec

Trénink vedli Pavel Hrachovec, Matěj Šustáček a Martin Hrstka. Děkujeme všem oddílům za uvolnění hráčů na tuto akci a samozřejmě taky rodičům za čas a dopravu.

banner2

You may also like...