V Zubří proběhl otevřený trénink RHC pro mladší žáky

V pátek 19.5. proběhl ve sportovní hale Zubří další otevřený trénink RHC pro ročníky 2004 a 2005. Hlavní náplní tréninku byla útočná činnost jednotlivců, poté dvojic a trojic.  Po rozcvičení a dynamickém protažení následovala doplňková hra a rychlostní štafety skupin. Po cvičeních na míčovou techniku a rozchytání gólmanů jsme hráče rozdělili na dvě poloviny bez ohledu na posty. Na obou brankách poté následovala jednoduchá střelecká cvičení z prostoru křídel a spojek. Po určitém čase se skupiny hráčů prohodily. V hlavní části tréninku se hrálo na jednom brankovišti proti obraně v prostoru spojka-křídlo, kde se vycházelo z dříve střeleckého cvičení. Po zhruba čtvrthodinové pauze následovalo modelové utkání 3×15 minut, ve kterém byl výběr RHC doplněn několika mladšími žáky ze Zubří. Všichni si tak zahráli dostatečnou dobu. Na konci tréninku již byla patrná únava na většině hráčů. Pro tento půlrok se jednalo o třetí podobnou akci této kategorie. Další sraz plánujeme uspořádat po prázdninách.

Po několika omluvenkách ze zdravotních důvodů se tréninku se zúčastnili tito hráči ze Zlínského kraje:  Pavel Mancl, Adam Hill, Jakub Křivák, Ondřej Všetička, Matyáš Janošek,  Jan Hlaváč, Václav Matela, Libor Darebník, Richard Kovář, Šimon Ondruch, Marek Pšenica, Dominik Mareda, Adam Zeman, Martin Zeman, Šimon Pospíšil a pět dalších mladších žáků ze Zubří.

Trénink vedli Pavel Hrachovec, Josef Malina a Pavel Přikryl. Děkujeme všem oddílům za uvolnění hráčů na tuto akci, rodičům za čas a dopravu.

 

 

 

banner2

You may also like...