V Zubří proběhl 1. kemp Házenkářské akademie Zlínského kraje

Ve středu 29. března proběhl 1. kemp HAZK pod hlavičkou HC Zubří. Tento kemp byl určen pro hráče rok narození 2011, kdy jednotliví trenéři z družstev celého Zlínského kraje vybrali hráče na tento kemp dle jejich uvážení.

Na tomto úvodním setkání si hráči vyzkoušeli individuální činnosti při uvolnění s míčem a bez míče v rámci jednotlivých cvičení, které pro ně skupina trenérů připravili. Veškerá cvičení byla směřována pro individuální činnost při obranném systému 3:3, která tato kategorie hraje ve své soutěži. Hráči byli rozděleni do dvou skupin a v každé skupině byli tři trenéři, kteří dohlíželi na správnost provedení jednotlivých cvičení. Skupina brankářů měla samostatný blok pod vedení J. Miky, kdy si zkoušeli základní brankářské postavení a pozice opět za pomocí jednotlivých cvičení. Na závěr kempu byli hráči náhodně rozděleni do šesti družstev a v rámci tréninkového utkání si mohli vyzkoušet herní činnosti, které prováděli v jednotlivých cvičeních.

Celkem se tohoto kempu účastnilo 32 hráčů, 7 brankařů a to z 8 klubů Zlínského kraje. V následujících týdnech máme naplánované další kempy pro ročníky 2010 a 2009.

Na další kempy se těší tým trenérů HAZK Zubří.

 

 

banner2