V třetím kole poháru jsme porazili Polanku!

Dnes se trenér Poloz představil v roli asistenta a předal své místo Martinu Hrstkovi, který se ujal kormidla na pozici hlavního trenéra. Věděli jsme, že k takovému zápasu musíme nastoupit se vší koncentrací a zodpovědností. Nikdo nechtěl, ať se opakuje minulý rok ve Vsetíně. Polanka, kterou hnala bouřlivá divácká kulisa nic nechtěla odevzdat. Své útoky držela na hranici pasivity a snažila se prosadit. Naše chyby spočívaly především v útočných faulech. Po celý zápas jsme si ale jistili vedení a ve druhém poločasu jsme jen navyšovali. Je potěšující, že se ukázali v sestavě naši dorostenci, kteří si zasloužili svou minutáž.

SHK Polanka n. Odrou – HC ROBE Zubří 15:30 (8:15)

Sestava a branky: Mizera, Krůpa 1 – Dokoupil, Havran 2/1, Přikryl 1, Vlk 3, Válek 2, Mořkovský 8, Šustáček 1, Říha, Řezníček 4, Souček, Hybner, Hlinka 1, Mičkal 4/1, Dořičák 3