V souboji o druhé místo porazil mladší dorost Lovosice

O víkendu jsme se v přímém souboji o druhé místo tabulky utkali s ambiciózními Lovosicemi. Minulé zápasy naznačovaly, že se bude jednat o vyrovnaný zápas, kde si hráči nedarují nic zadarmo. V tomto duchu se nesl průběh celé první půle, kdy jsme měli mírně navrch a udržovali si jedno až dvoubrankové vedení. Oba celky se prosazovaly především na pozicích spojek. Do druhé půle jsme nastupovali s vědomím, že musíme udržet kvalitní obranu a trochu zlepšit efektivitu střelby, neboť naše šance často končily na brankové konstrukci nebo je zneškodnil hostující gólman. To se nám dařilo plnit do čtyřicáté minuty a odměnou nám tak bylo čtyřbrankové vedení. Bohužel po oddechovém času hostů jsme je našimi chybami a zhoršením střelby vrátili zpět do zápasu. Osm minut před koncem byl stav opět vyrovnaný. V koncovce se nám podařilo opět odskočit na tři góly, na což již soupeř nestačil odpovědět.

Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a zvládnutí utkání se silným soupeřem. Střelecky se nejvíce dařilo D. Mahuškovi a M. Sosnowskému, dobře pracovala celá obrana spolu s brankářem. Škoda spousty neproměněných šancí, o osudu utkání mohlo být rozhodnuto mnohem dříve. Na tom musíme do budoucna zapracovat. Děkujeme rodičům a divákům za podporu a vytvoření bouřlivé atmosféry, která klukům moc pomohla.

HC Zubří – Lovci Lovosice 25:23 (11:10)

Sestava a branky: P.Hrachovec, L.Novák – A.Chovanec 1, J.Románek, V.Hasalík 1, D.Mahušek 8, R.Koudela, K.Diviš, K.Hrachovec 2, M.Pírek, M.Sosnowski 10, M.Krpelík, D.Gašpar, O.Pokorný 2, T.Zaoral, A.Jaša 1