V Rožnově proběhl Valašský pohár 2017

Ve dnech 18 a 19 srpna se v našem dočasném azylu v Rožnově pod Radhoštěm uskutečnil další ročník Valašského poháru. Byla to pro naše „A“ mužstvo osahat si rožnovskou halu v zápasovém tempu. Letos jsme přivítali 2 týmy z české extraligy (Frýdek, Kopřivnice) a jednoho ze Slovenska (Hlohovec). V pátek zahájili turnaj hráči Frýdku a Kopřivnice a z výhry se nakonec radoval tým Kopřivnice, který od nové sezóny povede duo Veřmiřovský, Gřes. V druhém utkání jsme změřili síly s Hlohovcem, bohužel utkání muselo být na začátku druhého poločasu přerušeno pro zranění domácího Jevtoviče. Po dlouhé pauze, kdy hráči vychladli, se oba trenéři rozhodli v utkání nepokračovat a počítal se tak poločasový výsledek. V sobotu dopoledne Hlohovčané porazili Kopřivnici. Poté jsme nastoupili proti Kopřivnici my a po dobrém výkonu Rečka a Doudy jsme se radovali z vítězství. Odpoledne jsme pak dokázali porazit i Frýdek a mohli jsme slavit vítězství ve Valašském poháru.