V posledním přípravném utkání jsme porazili Karvinou!

Začátek byl bohatý na branky i přesto, že si brankáři na obou stranách palubovky připsali řadu podařených zákroků. Karviné pak vyšla dobře druhá desetiminutovka, ve které utekli Zubřanům, po sérii branek zejména z rychlých útoků, na rozdíl šesti branek (14:8). Trenér Kekrt zareagoval oddechovým časem a ten byl účinný. Zubřané poté začali náskok stahovat a do šaten šla Karviná už s pouze dvoubrankovým rozdílem ve skóre.

IMG_7124

Začátek druhého poločasu byl opět zcela vyrovnaný, pak ale přišel úsek mezi 40. až. 47. minutou, kde měli výrazně navrch hosté. Karviná se nemohla prosadit díky nepřesné a nedůrazné střelbě a hosté toho využili k vytvoření náskoku (20:25). Ten  sice domácí dokázali ještě korigovat, ale na menší rozdíl, než dvě branky se v koncovce, ve které byla na obou stranách řada zbytečných vyloučení, nedostali.

Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/3
Vyloučení: 6 – 5
Rozhodčí: Pavlíček, Paululik
Sled branek: 3:1, 6:6, 14:87, 15:12, 17:16, 20:19, 20:25, 25:25, 26:28, 29:31
Diváků:
HCB OKD Karviná: Lefan, Schams, Dudek, Pindej 2, Veřmiřovský 2/2, Frančík 2/2, Ivkovič 6, Monczka, Osmola 1, Lefan Jiří, Chudoba 3, Mlotek S. 2, Gelnar 3, Mlotek T. 2, Hcicišon 1, Užek Jan 1, Užek Jiří 1, Palulik 2.
HC Gumárny Zubří: Orság, Janků, Cabák 1, Douda 3, Dedek 6, Kašpárek 1, Řezníček 5/2, Horut 2, Zeman, Šíra 4, Hanus 1, Reček 3, Šlachta 5/1.