V poslední přípravě výhra mužů s Litovlí.

V generálce na start jarní části extraligy jsme porazili extraligového konkurenta z Litovle.

Do utkání jsme nastoupili v téměř kompletním složení, chyběli pouze mladíci Janíček, Nesvadba a Tejzr. Vstup do utkání jsme měli lepší a než se soupeř rozkoukal, prohrával v poměru 2:6. To vše v 5. minutě utkání. Jakmile se však hráči Litovle dostali do tempa, zápas se vyrovnal. Poločasový stav byl 15:12 pro domácí.

Druhý poločas byl poměrně vyrovnaný, trenér Titkov měl i možnost prostřídat celou lavičku. Konečný výsledek byl 27:22.

HC ROBE Zubří : Tatran Litovel 27:22(15:12)