V Lovosicích bodovali pouze mladší dorostenci!

liga ml. dorost neděle 5.10.2014

HK A.S.A. Město Lovosice : HC Gumárny Zubří  24 : 29  (13 : 13)

V prvním mistrovském utkání na venkovním hřišti si připsali mladší dorostenci zaslouženě dva body.  Do zápasu jsme vstoupili výborně a v šesté minutě jsme vedli 6 : 1, po time autu domácích se postupně hra vyrovnala a do šaten se odcházelo v poločasu za nerozhodného stavu. Ve druhé půli jsme šli do vedení a do dvacáté minuty udržovali jedno až dvougólový náskok. V posledních deseti minutách se nám podařilo  ubránit nejlepší střílející spojku domácích a odskočit na rozdíl pěti branek a dovést zápas do vítězného konce.

Sestava a branky: Drápela, Klement – Svoboda 9, Padalík 7, Polášek 6/3, Mader 3, Číž V. 1, Blinka 1,  Vala 1, Petřek1, Menšík, Janíček, Vlk

1.liga st.dorost neděle 5.10.2014

HK A.S.A. Město Lovosice : HC Gumárny Zubří          23 : 21  (13 : 12)

Utkání jsme zahájili velmi dobře a v desáté minutě jsme šli do vedení 5 : 2. Domácí trpělivou hrou náš náskok smazali a hra se do poločasu vyrovnala. Ve druhém poločasu jsme neustále dotahovali jednobrankový náskok soupeře. Bohužel vždy v rozhodujícím okamžiku jsme zahazovali vyložené brankové příležitosti (celkem dvanáct). Ještě pět minut před koncem utkání byl stav 21 : 21, ovšem opět jsme neproměnili dva náskoky z prostoru brankoviště a soupeř toho dokázal využít a v utkání zvítězil.

Sestava a branky: Pšenica, Krupa  – Dořičák 8/1, Kučera 4, Zeman 4, Vavrys 2, Knedla 1, Janíček 1, Mařík 1, Korger, Dostál, Tejzr, Padalík, Číž V.

1 Dukla 3 3 0 0 105 : 60 6
2 Sokol Nové Veselí 3 3 0 0 93 : 72 6
3 HK Lovosice 3 3 0 0 84 : 64 6
4 Talent Plzeň 3 2 0 1 109 : 71 4
5 Zubří 3 2 0 1 80 : 67 4
6 Frýdek-Místek 3 1 0 2 87 : 90 2
7 Karviná 3 1 0 2 73 : 76 2
8 Jičín 3 1 0 2 75 : 80 2