V dramatické koncovce jsme přetlačili Veselí a zůstáváme v čele tabulky!

Těžký úkol čekal házenkáře Nového Veselí. Prolomit výsledkovou smůlu měli před domácím publikem v souboji s vedoucím Zubří. To ale nehodlalo připustit překvapení v podobě porážky na hřišti aktuálně posledního týmu tabulky, po vyrovnané úvodní dvacetiminutovce v závěru poločasu Valaši zabrali a soupeři doskočili na přestávkový pětibrankový rozdíl 15:10. Ve druhé půli si pak minimálně čtyřbrankový náskok dlouho udržovali, povolili až v závěrečné pětiminutovce, kdy domácí zdramatizovali utkání natolik, že se dotáhli na rozdíl jediné branky 24:25 a krátce nato Chosík vyrovnal na 25:25. O vítězství Zubří ale nakonec rozhodl po chybě domácích dvěma góly Klíma.

Sokol Nové Veselí – HC ROBE Zubří 25:27 (10:15)

Nejvíce branek: Štěrba 6/2, Chosík 4, Birdahič 3, Živojnovič 3, Sekulic 3, Melichar 3 – Klíma 6, Hrstka 6/3, Douda 4. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 5:5. Diváci: 250.

zdroj: extraligahazene.cz