V dohrávce 7. kola se utkáme doma proti Frýdku-Místku

Z důvodu karanténních opatření se odložilo již mnoho utkání, nicméně se zápas 7. kola neodložil kvůli covidu, nýbrž kvůli EHF Evropskému poháru, kterého jsme byli součástí. Zápas s dnešním soupeřem musel být tedy odložen. Frýdek se v této sezoně trápí a patří mu až 10. místo s 5 body. Trápení je v týmu nejen na hřišti, ale také v kabině. Díky několika týdenní karanténě je Frýdek na takovéto tabulkové pozici neprávem. Jako jediný má odehraných pouze 10 utkání! Zatímco ostatní mají minimálně 12 odehraných.

Frýdek-Místek má bilanci: ve Veselí (prohra 27:24), Maloměřice (výhra 38:27), v Hranicích (prohra 30:28), Karviná (prohra 24:26)

Naše bilance: Jičín (výhra 30:24), Plzeň pohár (výhra 32:28) v Plzni pohár (prohra 35:27), Dukla (výhra 29:26)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“Frýdek je absolutně za očekáváním, co se týče tabulky, má stát někde jinde. Trápí se celou podzimní část. Samozřejmě měli problémy s covidem, všechno se odkládalo a přesouvalo. Frýdek nepatří do skupiny spodní části tabulky. Pro nás to bude těžký zápas, dva dny před utkáním nevím, kdo bude hrát. Uděláme ale maximum, abychom eliminovali frýdecké opory. Chceme nechat dva body doma a očekávám dramatický zápas.”

Spojka Dušan Palát

“Ve středu nás čeká dohrávka s Frýdkem, který měl teď delší herní pauzu a určitě půjde do tohoto zápasu plný elánu. Nečeká nás nic jednoduchého, ale věřím, že pokud navážeme na dobré výkony z předešlých utkání, tak zápas zvládneme a připíšeme si do tabulky další dva důležité body.”

Zápas začíná v 18:00

Vstupenky možno zakoupit zde

O celém extraligovém kole si můžete přečíst zde